اتوبوس سبز بزرگ… اقامتی سحرآلود در اتوبوس مترو در یک جنگل خصوصی

اتوبوس سبز بزرگ… اقامتی سحرآلود در اتوبوس مترو در یک جنگل خصوصی

اتوبوس سبز بزرگ

خلاقیتهای در عرصه شهری و گردشگری همیشه جذاب و لذت بخش بوده و منجر به جلب توجه مردم و بویژه گردشگران میگردد.

این بار در مجله تفریحی و گردشگری چرخ فلک به سراغ یک جاذبه ای خلاقانه رفته ایم که در ایران  کمتر به آن پرداخته شده است  و گزارشی تصویری از یک اتوبوس دو طبقه قدیمی سبز رنگ در انگلستان معروف به اتوبوس سبز بزرگ که تبدیل به یک کمپ اقامتی ارزان قیمت شده را تقدیم حضورتان مینماییم.

آنچه در اولین نگاه شاید برای ما ایرانیان جالب و خاطره انگیز بنظر برسد وجود همین اتوبوسهای سبز رنگ تا اواخر دهه شصت شمسی بوده که اتفاقا یک نمونه از آنها نیز سالهای قبل برای مدتی تبدیل به کتابخانه سیار کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان شده بود.

اتوبوس سبز بزرگ (Big Green Bus) در یک منطقه جنگلی خصوصی در حومه شهر ساسکس(Sussex) واقع در جنوب شرقی انگلستان واقع شده است.

اتوبوس سبز بزرگ

این اتوبوس تا سال 1982  برای خطوط مترو در وست میدلندز فعال بود که  سرانجام تبدیل به هتلی کوچک شد که ظرفیت اقامت شش نفر را دارد.

اتوبوس سبز بزرگ

اتوبوس مجهز به رستوران کامل ، حمام و اتاق نشیمن همراه با شومینه است.

اتوبوس سبز بزرگ

در اتوبوس تلویزیون یا اینترنت وای فای(Wi-Fi)­­­­­­­­­ وجود ندارد ولی در عوض کتابهای زیادی و نیز انواع بازیهای سرگرم کننده  مثل تخته نرد  برای میهمانان وجود دارد.

اتوبوس سبز بزرگ

 در خارج از اتوبوس ، علاوه بر چشم انداز زیبای محیط اطراف ، دوش ، اجاق آتش و یک استخر کوچک آبگرم نیز وجود دارد.

اتوبوس سبز بزرگ

اتوبوس سبز بزرگ

در ادامه تصاویر دیگری از اتوبوس سبز بزرگ یا همون Big Green Bus را میتوانید مشاهده نمایید و شاید هم دلتون خواست که یک شب رو اینجا اقامت کنید:

منبع: snyar.net

در همین زمینه بخوانید:

جشن گوجه فرنگی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *