فنگ شویی در سفر

فنگ شویی در سفر

فنگ شویی در سفر

شاید بارهای بار احساس خستگی و کسلی نسبت به اطراف خود داشته باشیم ولی علت این بی حال کسلی و سردرگمی را ندانیم. در این مقاله چرخ فلک قصد داریم با توضیح در رابطه با علم فنگ شویی و تاثیر مثبت آن، در بهبود کیفیت زندگی بپردازیم.

اصطلاح فِنگ شویی از طراحی و اصول در ساخت یا چیدن وسایل منزل، که این علم در معماری چینی رواج بیشتری دارد آمده و تلفظ درست آن (feng shui) می باشد. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به پیرامون خود اهمیت می دهید و مدام برای بهتر شدن حالتان دست به تغییر در دکوراسیون منزل یا اتاق خوابتان می زنید بهتر است با علم فنگ شویی آشنا شوید.

فنگ شویی چیست؟

در واقع فنگ شویی تلفیقی از علم وهنر است که تلفیق این دو اساس زندگی مطلوب تر را فراهم می آورد و اینگونه بیان می شود که هرچیزی که در اطراف شما هست و ممکن است برای سلامت روح و جسم شما آزردگی ایجاد کنند خیلی سریع از خود دور نمایید. فنگ شویی برای بهبودی زندگی شما راهکار هایی ارائه می‌کند که از دیرباز تا به امروز نتایج صحیح داشته است.

فنگ شویی در سفر

فنگ شویی ذهن نیز جز مهم ترین عوامل در بهبود سلامت روحی می باشد که با دور کردن افکار منفی و احساسات ناخوشایند بسیار از مشکلات روحی شما برطرف می شود. به طبیعت بنگرید که چگونه در پاییز و زمستان شاخ و برگ های کهنه خود را دور می ریزد تا دوباره نشاط و سرزندگی را در خود بدست آورد.

به آب بنگرید! اگر آب، این مایه ی حیات مثل همه موجودات به همین شکل و بدون تغییر و تحول در کره زمین به حیات خود ادامه می داد، بدون شک پس از مدتی می گندید. دریا ها و اقیانوس ها به لجن زار بزرگی تبدیل می شدند. هیچ چیزی در جهان بدون انرژی وجود ندارد پس بهتر است که نسبت به انرژی محیط خود آگاهی پیدا کنید تا شادی و سلامت جسم و روان خود را ارتقا بخشید.

کاربرد فنگ شویی در سفر

فنگ شویی به من یاد می‌دهد با تحلیل انرژی‌ های فضای داخل و بیرون محل زندگی و کار خود ، کیفیت انرژی‌های مثبت و منفی اطراف خود را شناخته و با ایجاد و افزایش انرژی‌های مثبت و کاهش و حذف انرژی‌های منفی ، کیفیت زندگی خود را بهبود بخشم . گستره این علم آنقدر زیاد است که می بایست در جای جای زندگی به آن اهمیت داد .

حتی اگر قرار است بصورت موقت و به هنگام سفر در اقامتگاهی در داخل یا خارج شهر خود و یا در هتل باشید از انرژی های موجود در اطراف خود غافل نشوید. با گسترش نفوذ فنگ شویی به حوزه سفر و گردشگری و به مدد جستجوی اینترنتی به سادگی می توانید از انواع اقامتگاه ها و هتل هایی که با تکیه بر  فنگ شویی نسبت به ارایه خدمات اقدام می کنند آگاهی یابید.

فنگ شویی در سفر ایده بسیار خوبی برای آشنایی و تمرین نحوه این سبک زندگی نیز می تواند باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *