کیفیت تبلیغاتی به چه معناست ؟

کیفیت تبلیغاتی به چه معناست ؟

تبلیغات با کیفیت

از ما سوالات زیادی صورت میگیرد . برخی ها که میخواهند تبلیغات انجام دهند دغدغه ی این موضوع را دارند که کجا تبلیغات بدهند . چقدر زمان احتیاج است که منتظر بازخورد عمل تبلیغات خود باشند . کجا طراحی بنر (‌ پیشنهاد ما به شما برند پارسی طرح ایرانیان است ) خود را انجام دهند و سوالات دیگری که در ذهنشان ایجاد می شود و دوست دارند بهترین نتیجه را از تبلیغاتشان به دست اورند .

ابتدا بگوییم که این افراد بی راه فکر نمیکنند . طبیعی است وقتی میخواهیم مبلغی را بابت کاری که به آن اعتقاد داریم پرداخت کنیم باید هزینه ی آن را بپردازیم و منتظر سود دهی آن باشیم .

سوال اول . چقدر بودجه برای تبلیغات خود تعریف کنیم ؟

اگر ساده گویی کنیم باید بگوییم هرچه بیشتر بهتر . این چیزی است که باید همیشه در نظر داشت شما هرچه هزینه بیشتری بابت تبلیغات خود بپردازید برند سازی مناسب تری انجام داده اید و این کار بسیار برای شما سود ده خواهد بود البته نه همیشه و نه به فکر . شما باید از صفر ترین مرحله تا مراحل طراحی بنر ( که توسط برند پارسی طرح قابل انجام است ) و نمایش آن در سایت های اینترنتی برنامه ریزی داشته باشید تا بی فکر عمل نکنید که بعد از آن با شکست مواجه شوید . حداقل در این بازار باید 5 میلیون برای تبلیغ و آگهی خود کنار بگذارید .

تبلیغات پارسی طرح ایرانیان

کجا تبلیغ کنیم ؟

اینکه دقیقا به شما بگوییم کجا تبلیغات کنید کمی سخت است . اما می تونیم راه را برای شما همراه تر سازیم به این صورت که شما بگردید و در بین سایت های موجود در اینترنت سیتی را انتخاب کنید که از موضوعی خیلی به سایت شما نزدیک تر باشد .

اگر شما در حوزه ورزشی کار میکنید و سایت شما چنین موضوعی دارد . در سایت های ورزشی خوب و با کیفیت تبلیغ کنید تا کسانی به سایت شما بی آیند که هم علاقه مند باشند به کار که انجام می دهید و هم به دنبال موضوعات ورزشی کاری شما باشند . هیچوقت برای یک سایت ورزشی در سایت آشپزی تبلیغ نکنید !!!!!!!! حتی اگر خیلی مبلغ آن ارزان باشد .

در نهایت حتما حتما به اینک لینک بروید و از مقالات این بخش نهایت استفاده را ببرید .

تحریریه‌ ی ما در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی ( رپورتاژ آگهی ) نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *